PostHeaderIcon Pamiętniki i wspomnienia w księgarniach internetowych

Pamiętniki to kolejna propozycja dla wielbicieli książek biograficznych. Ogromny wybór stylów, temperamentu pisarskiego i przedstawionych historii. Czytanie pamiętników to intymna podróż w przeszłość widzianą oczyma innych osób. Powszechnie znane wydarzenia ukazane z subiektywnego punktu widzenia to intrygujące przedstawienie fragmentu historii.

Dział pamiętniki w księgarni internetowej jest miejscem, w którym znajdziesz dla siebie wspomnienia uczestników wielkich wypraw i przemierzając z nimi nieznane lądy odkryjesz świat na nowo. To również osobiste pamiętniki poetów, muzyków, malarzy oraz zapiski z państw świata, które od lat budzą kontrowersje wśród cywilizowanych narodów. Intrygująca historia, emocje i codzienne wydarzenia, które poznasz od ich naocznych świadków.

Bogata kolekcja książek biograficznych, które trudno jednak ze względu na ich specyficznych charakter i pomieszanie gatunków, przyporządkować do jednej kategorii – takie pozycje również znajdziesz w e-księgarniach.

Są tu literackie powieści biograficzne i proza, której charakterystyczny sposób odtwarzania rzeczywistości daje biograficzny posmak całości. Znajdziemy tu również wspomnienia i eseje biograficzne znanych osób.

Wspomnienia to wzruszające opowieści życiowych losów skrajnie różnych bohaterów; ukazanie subiektywnych przeżyć na tle wydarzeń, które wszyscy znamy.

Różne historie, różne motywy pisania i wielobarwny kalejdoskop literatury, która powstała zainspirowana przeżyciami bohaterów. To możliwość poznania niezwykłych losów ludzi w odległych krajach i w czasach, o których czytamy w podręcznikach historii.

Podziel się na:
  • Digg
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop

Skomentuj

You must be logged in to post a comment.